F&F

Těšínská 2914/44, 746 01 Opava

Otevírací doba

Po - Ne : 06:00 - 22:00

Obchod na mapě

Přízemí

Zavřít

Akce obchodu

Tesco slaví narozeniny: Ulovte slevu 25 % na F&F módu

Tesco slaví narozeniny: Ulovte slevu 25 % na F&F módu

Co nesmí chybět žádnému party outfitu? Hodně pohodlí, trochu šmrncu, a hlavně parádní sleva. Připojte se k oslavám 25. narozenin Tesco a oblékněte trendy F&F módu se senzační slevou 25 % s kartou Clubcard.

Sleva platí od 13. do 19. 10. pouze pro držitele Clubcard.

Prohlédněte si celou nabídku na https://itesco.cz/ff/.

Podzim/zima s F&F

Podzim/zima s F&F

V prodejnách Tesco nyní najdete nejnovější kolekci F&F pro podzim a zimu 2021. Přijďte si vyzkoušet hřejivé materiály a zahalte se po pohodlných střihů oblíbené značky.

F&F

F&F a F&F home se nachází v prostorách hypermarketu Tesco.

Módní značka F&F byla založena v roce 2000 ve Velké Británii, kde se ještě téhož roku začala prodávat. Od samého počátku je F&F móda vyvíjena a navrhována s ohledem na individuální potřeby zákazníků. V průběhu roku 2008 expandovala značka do střední Evropy.

Jmenovitě do České a Slovenské republiky, Maďarska a Polska, o dva roky později se rozšířila na Blízký východ a do Asie, konkrétně do Turecka, Číny, Malajsie, Thajska a Jižní Koreje. V současné době je britská módní značka F&F uvedena na 11 trzích po celém světě, s více než 2000 obchody.

Ve střední Evropě a v Turecku je celkem 700 prodejen nabízejících značku F&F, která je populární především díky široké nabídce kvalitní módy za skvělou cenu. To je možné díky kombinaci vysoké kupní síly jak na území Velké Británie, tak ve střední Evropě, s nadstandardní úrovní dodavatelské sítě, která je výsledkem dlouholeté spolupráce.

Značka F&F představuje volnočasové i formální oblečení a obuv pro muže, ženy a děti. Naším cílem je nabízet širokou škálu kvalitních módních výrobků, proto jsme naši nabídku rozčlenili do několika "podznaček", abychom vyhověli potřebám všech zákazníků: F&F Black - formální elegantní oblečení, F&F Blue - denim, F&F True - stylová móda pro velikost 46-56, F&F Basics - oblečení pro každý den za skvělé ceny, F&F Kids a F&F Baby - oblečení pro běžné nošení i zvláštní příležitosti určené dětem od 0 do 10 let.

Zpět na kategorii

Další obchody Móda

Otevírací doba

Obchody

Obchody

9:00 – 20:00
Tesco

Tesco

6:00 – 22:00
Čerpací stanice

Čerpací stanice

6:00 – 22:00

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (30.1 + 7.8) *

Navštivte naše další obchodní centra nebo pasáže Tesco

Nahoru