Otevřeno každý den 10.00 – 20.00
Tesco Hypermarket Pondělí - Neděle: 6:00 - 24:00
 

Obchodní centrum Silesia
Těšínská 2914/44, Opava

Jak se k nám dostanete?

Dnes je sobota, 26. 5. 2018 a svátek má Filip

Přeskočit navigaci

facebook oc Silesia e-mail

Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » Služby, ostatní » Květiny Flamengo

Květiny Flamengo

Těšínská 2914/44, 746 01 Opava

Kontakty a služby obchodu

Prodej hrnkových a řezaných květin a doplňků. 

Provozovatelem floristického studia Flamengo emotion je společnost Karafa s.r.o., která je rovněž provozovatelem sítě prodejen květinářství Flamengo. Od roku 1996 si vybudovala pozici nejsilnější sítě prodejen nabízejících široký sortiment řezaných květin, pokojových rostlin a doplňků v České republice.

Cílem floristického studia Flamengo emotion je rozšíření nabídky našich květinářství Flamengo o novou oblast a úroveň našich služeb. Kromě atraktivní květinové vazby pro všechny příležitosti, široké nabídky hrnkových květin a moderních interiérových doplňků, si klademe za cíl nabídnou služby v oblasti interiérové floristiky.

Floristické studio Flamengo emotion hodlá nabídnout špičkový květinový servis a květinové výzdoby interiérů, svatební i příležitostní floristiku a smuteční dekorace. V oblasti květinové vazby pak poskytnout nejvyšší kvalitu a uspokojit i nejnáročnější zákazníky.

Rozhodujícím prvkem pro nabízení služeb v nejvyšší kvalitě je pečlivě vyškolený personál se zkušenostmi z floristických soutěží, který neustále sleduje nejmodernější floristické trendy.

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 8:00 - 20:00

Kontakt

Telefon:
553 663 441

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Služby obchodu

Web

http://flamengo-kvetiny.cz

Další obchody Služby, ostatní


Zpět na kategorii

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu. Pro odhlášení zadejte svůj email a klikněte na tlačítko odhlásit.

Sečtěte a zaokrouhlete (22.2 + 25.4) *
Nahoru