ROSSMANN

Těšínská 2914/44, 746 01 Opava

Otevírací doba

Pondělí – Neděle: 09:00 – 20:00

Obchod na mapě

Přízemí

Zavřít

Kontakt

Telefon: 800 767 626

E-mail: info@rossmann.cz

ROSSMANN

V drogerii ROSSMANN naleznete rozsáhlou nabídku produktů pro péči o tělo, pleť a vlasy, dekorativní a přírodní kosmetiku, kosmetiku pro muže, zdravou výživu, prostředky pro domácnost, produkty péče o dítě a dětskou výživu, krmivo pro domácí mazlíčky, spotřební zboží a kiosek pro objednání a tisk fotografií. Velkou část sortimentu tvoří vysoce kvalitní výrobky vlastních značek, které pravidelně získávají vysoké známky v nezávislém hodnocení dTest. Jejich vysoká kvalita je rovněž garantována prostřednictvím nezávislých testů německých laboratoří Öko-Test a Stiftung Warentest. ROSSMANN má navíc pro své zákazníky atraktivní mobilní aplikaci ROSSMANN CLUB, díky které se dostanou do velkého světa výhod a inspirace. V dubnu 2020 se součástí aplikace stal i charitativní projekt KDE SRDCE POMÁHÁ. Tento projekt je součástí dlouhodobé strategie, která propojuje charitativní činnost s dalšími aktivitami společnosti a je napojena na celkovou komunikaci značky ROSSMANN – A život je krásnější.

 

 

Služby:

 

Věrnostní program ROSSMANN CLUB

Dětský věrnostní program Rossmánek

Dárková karta ROSSMANN

Fotoslužby CEWE

Balicí služby

Dobíjení kreditu

Platba v hotovosti, bezhotovostní platby

Platba v eurech

Poukázky – Sodexo (Dárkový Pass, Bonus Pass, Asistence Pass)

Prodávané značky:

Babydream, ISANA, Alterra, bestview, Das Exquisite, Fusswohl, Genuss Plus, Ideenwelt, ISANA Kids, ISANA Med, ISANA Men, ISANA Professional, King´s Crown, Laudatio, Prokudent, Rival loves me, Rubin, Stevenson, Sunozon, WellMix, Winston, alouette, altapharma, domol, eco Freude, enerBiO, facelle, flink & sauber, For Your Beauty.

 

Akce, slevy:

Pravidelně našim zákazníkům přinášíme výrobky za akční ceny. Zaregistrujte se v naší aplikaci ROSSMANN CLUB pro mnoho výhod a slevových kuponů. Více informací najdete na našich stránkách www.rossmann.cz.

Zpět na kategorii

Další obchody Zdraví, krása

Otevírací doba

Obchody

Obchody

10:00 – 20:00
Tesco

Tesco

6:00 – 22:00
Čerpací stanice

Čerpací stanice

6:00 – 22:00

Navštivte naše další obchodní centra 

Nahoru