ROSSMANN

Těšínská 2914/44, 746 01 Opava

Otevírací doba

Pondělí – Neděle: 09:00 – 20:00

Obchod na mapě

Přízemí

Zavřít

Kontakt

Telefon: 800 767 626

E-mail: info@rossmann.cz

Akce obchodu

Malé kostičky, velká zábava!

Malé kostičky, velká zábava!

Malé kostičky, velká zábava!???? Sbírejte body za nákup v aplikaci ROSSMANN CLUB a vyberte si z naší nabídky hravých stavebnic LEGO® pro kluky i holky!???? Zvítězí u vás kouzelný jednorožec, nindžovský robot nebo třeba policejní auto? 
Věrnostní program platí do 28. 11. nebo do vyprodání zásob.

Více o akci na https://www.rossmann.cz/vernostni-programy/lego
Sleva až -50 % na prací prášky, gely a kapsle!

Sleva až -50 % na prací prášky, gely a kapsle!

Sleva až -50 % na prací prášky, gely a kapsle: 20. 9. – 3. 10.

Velké praní ???????? teď může být o něco příjemnější záležitostí. Prací prostředky teď v drogerii ROSSMANN nakoupíte s 50% SLEVOU! Akce platí až do 3. 10.

 

ROSSMANN

O společnosti

 

Síť drogerií ROSSMANN byla založena v Německu v roce 1972 panem Dirkem Roβmannem. Aktuálně má zastoupení v 7 evropských zemích v celkovém počtu téměř 4 000 prodejen s ročním obratem 9 miliard Euro.

 

Český ROSSMANN je společný joint venture Dirk Rossmann GmbH Německo a A.S. Watson Hongkong. A.S. Watson je největší health & beauty retailer s celosvětovým obratem 17 miliard Euro a počtem obchodů 15 000.

 

V České republice má ROSSMANN 143 prodejen s ročním obratem převyšujícím 3 miliardy Kč. Moderní prodejny nabízí zákazníkům vedle širokého a kvalitního sortimentu brandových produktů také výrobky vlastních značek i špičkový zákaznický servis.

 

 

Věrnostní program ROSSMANN CLUB

 

Jako člen nového věrnostního programu ROSSMANN CLUB získáváte s novou mobilní aplikací spoustu slev a výhod. Další exkluzivní bonusy získáte sbíráním bodů z nákupů. Užívejte si interaktivní aplikaci s inspirativními články, praktickými tipy a mapou prodejen.

 

Součástí ROSSMANN CLUBu je i dětský věrnostní program Rossmánek. Pokud čekáte miminko nebo máte dítě do 6 let, můžete se přes mobilní aplikaci zaregistrovat také do dětského věrnostního programu Rossmánek.

 

Výhody ROSSMANN CLUBu

 

 • Uvítací kupon - kupon se slevou 20 % na celý nákup* je po registraci automaticky nahraný na vaši věrnostní kartu v mobilu. Pro uplatnění slevy stačí na pokladně předložit vaši kartu v mobilu a sleva se vám odečte z nákupu.
   
 • Sleva za věrnost – sbírejte body za věrnost. Po nasbírání 15 bodů ​si můžete aktivovat 15% slevový kupon na ​celý nákup* (100 Kč nákupu = 1 bod).
   
 • Sleva měsíce – exkluzivní sleva pro členy ROSSMANN CLUBu na vybranou řadu produktů.
   
 • Slevy na produkty – zákazníci registrovaní do ROSSMANN CLUBu mají každé dva týdny exkluzivní slevy na již zlevněné produkty z letáku.
   
 • 10% narozeninová sleva – v měsíce svých narozenin získáváte narozeninový kupon se slevou 10 % na celý nákup.
   
 • Slevy Rossmánek – využijte slevy na produkty dětského sortimentu, slevu měsíce a narozeninovou slevu v měsíci narozenin svého dítěte.

 

Akce Sbírejte body

 

Několikrát do roka probíhají akce na sbírání bodů, kdy za určitý počet nasbíraných bodů získáte zajímavý dárek. Do akce se zapojíte tak, že za svůj nákup nasbíráte body (v papírové podobě či virtuální body v aplikaci), které pak proměníte za zajímavé dárky.

 

Privátní značky drogérií ROSSMANN

 

Drogérie ROSSMANN nabízí rozsáhlou nabídku produktů svých vlastních privátních značek. V nabídce seženete v podstatě celý sortiment od dekorativní kosmetiky po čistící prostředky, zdravou výživu v bio kvalitě či produkty pro Vaše nejmenší. Při vývoji produktů firma čerpá z darů přírody, fandí moderním technologiím a inovacím. Výrobky jejich privátních značek pravidelně získávají vysoké hodnocení v nezávislém hodnocení dTest. Jejich vysokou kvalitu garantuje jejich mateřská společnost Dirk Rossmann GmbH.

 

Hlavní značky

 

Alouette, Babydream, Ideen Welt, Altapharma, Alterra, Best View, Das Exquisite, Domol, enerBiO, Facelle, Flink & Sauber, Fusswohl, Sweet line, Rival de Loop Young, For your beauty, ISANA, ISANA Young, ISANA Kids, ISANA med, ISANA men, Wellness & Beauty, SunOzon, Prokudent, Preventivo, Facelle, Rubin, Winston

 

Nabízené služby

 

 • Fotoslužby CEWE
 • Dárková karta

 

Způsoby platby

 

 • Platba v hotovosti, bezhotovostní platby
 • Platba v eurech
 • Poukázky
  • Socexo (Dárkový Pass, Bonus Pass, Asistence Pass)
  • Edenred (Edenred Compliments, Edenred Čistý, Edenred Service)
  • UP Česká Republika (UP Cadhoc, UP Clean, UP Šek Servis)

 

Kontakty

 

Zpět na kategorii

Další obchody Zdraví, krása

Otevírací doba

Obchody

Obchody

10:00 – 20:00
Tesco

Tesco

6:00 – 22:00
Čerpací stanice

Čerpací stanice

6:00 – 22:00

Navštivte naše další obchodní centra 

Nahoru